2001 yılında kurulan Zeytin Sanat Organizasyon, 22 yıllık deneyimi ve kurumsal firma yapısı ile müzik ve eğlence hizmetleri alanında sektörünün güvenilir çözüm ortağı olarak anılmaktadır.

Sanatsal kalitesini etkinlik planlama becerileriyle birleştiren Zeytin Sanat organizasyon,  Aegean Band başta olmak üzere alternatif program orkestraları, karşılama, kokteyl müzik grupları, dans ve şov projelerinin yanı sıra bünyesindeki ses, ışık, sahne sistemleri ile tüm beklentilere uygun çözümler sunmaktadır.

Profesyonel organizasyon teknikleri ışığında çalışan uzman ofis ekibi, teknik personeli ve geniş sanatçı kadrosuyla misafir memnuniyetini maksimize etmeyi hedefleyen Zeytin Sanat Organizasyon, bugüne kadar kazandığı referanslara ve kalıcı iş beraberliklerine her geçen gün yenilerini eklemektedir.

Zeytin Sanat Organizasyon, kongre, sempozyum, personel gecesi, bayi toplantısı, açılış, lansman, festival, şenlik, fuar ve mezuniyet organizasyonlarının yanı sıra düğünler başta olmak üzere tüm özel davetlerinizde güvenilir hizmetleriyle yanınızdadır.

 

Tanıtım Hizmetleri

 

Reklam Tanıtım

 

Özgün tanıtım müzikleri, tanıtım filmleri, kurumsal kimlik çalışması, tasarım hizmetleri, sosyal medya yönetimi ile tüm mesaj kanallarında sanatsal bakış açısıyla yaratıcı çalışmalar gerçekleştiren Zeytin Sanat, özgün çözümleriyle tanıtıma ihtiyaç duyacağınız her konuda başarılı reklam hizmetleri sunmaktadır.

 

Halkla İlişkiler & Basın Danışmanlığı

 

Zeytin Sanat Organizasyon markanızın kamuoyundaki güvenilirliğini artırmak, medya desteği yaratarak hedef kitleniz üzerindeki olumlu imajınızı geliştirmek amacıyla profesyonel halkla ilişkiler teknikleri ve basın danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

Zeytin Sanat Organizasyon’un müzik ve eğlence hizmetleri alanındaki başarısının unsurlarından biri de sizlerle paylaşmaya hazır olduğu tanıtım ve halkla ilişkiler yeteneğidir.

 icon

REFERANSLARIMIZ

icon
Güvenilir çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.


Bizi Takip Edin
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
İletişim
adress
Şehit Nevres Bulvarı No: 7 Eczacıbaşı Apt.
Kat: 2 Daire: 4 Alsancak - İZMİR/ TÜRKİYE
Zeytin Sanat Organizasyon Her Hakkı Saklıdır | © 2016 - DESIGN BY MaviPiksel