Müzik & Eğlence Organizasyonları

2001 yılında, İzmirli iki değerli müzisyen Adnan Bulu ve Tanju Kumbaracıoğlu tarafından kurulan ve günümüze değin geliştirerek sunduğu müzik ve eğlence hizmetleri ile başarısını sürekli yukarıya taşıyan Zeytin Sanat Organizasyon, hizmet zenginliği ve kurumsal firma yapısıyla sektöründe güvenilir çözüm ortağı olarak anılmaktadır.

Aegean Band başta olmak üzere alternatif müzik grupları, dans gösterileri, şov grupları ve kendi bünyesindeki ses, ışık sistemi hizmetleriyle özel davetler ve kurumsal toplantılarda tüm beklentilere yönelik güvenilir çözümler sunan Zeytin Sanat, sanatsal kalitesini organizasyon yeteneğiyle birleştiren deneyimli bir organizasyon firmasıdır.

Bilimsel organizasyon teknikleri ışığında çalışan geniş ofis kadrosu ve kurumsal firma yapısıyla misafir memnuniyetini maksimize etmeyi hedefleyen Zeytin Sanat Organizasyon, bugüne kadar kurduğu kalıcı iş beraberlikleri ile kazandığı referanslara her geçen gün yenilerini eklemektedir.

Zeytin Sanat Organizasyon, kongre ve sempozyum galaları, personel geceleri, bayii toplantıları, açılış ve lansmanlar, şenlik ve fuar organizasyonlarının yanı sıra tüm düğün organizasyonları ve özel davetlerde 19 yıllık deneyimiyle yanınızdadır.

Tanıtım Hizmetleri

Reklam Tanıtım

Reklam tanıtım departmanıyla, kurumsal kimlik çalışması, tasarım ve baskı hizmetleri, sosyal medya yönetimi, özgün tanıtım müzikleri ve tanıtım filmleri ile tanıtımınız için gerekli tüm mesaj kanallarında sanatsal bakış açısıyla yaratıcı çalışmalar gerçekleştiren Zeytin Sanat, özgün çözümleriyle tanıtıma ihtiyaç duyacağınız her konuda başarılı reklam hizmetleri sunmaktadır.

Halkla İlişkiler & Basın Danışmanlığı

Zeytin Sanat Organizasyon kurum ya da markanızın kamuoyundaki güvenilirliğini arttırmak, medya desteği yaratarak hedef kitleniz üzerindeki olumlu imajınızı geliştirmek için profesyonel halkla ilişkiler teknikleri ve basın danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

Zeytin Sanat Organizasyon’un müzik ve eğlence hizmetleri alanındaki başarısının unsurlarından biri de sizlerle paylaşmaya hazır olduğu tanıtım ve halkla ilişkiler yeteneğidir.icon

REFERANSLARIMIZ

icon
Güvenilir çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.


Bizi Takip Edin
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
İletişim
adress
Şehit Nevres Bulvarı No: 7 Eczacıbaşı Apt.
Kat: 2 Daire: 4 Alsancak - İZMİR/ TÜRKİYE
Zeytin Sanat Organizasyon Her Hakkı Saklıdır | © 2016 - DESIGN BY MaviPiksel