AEGEAN BAND’DEN 2018 KONSERİ

İzmir’in Sevilen Orkestrası Aegean Band “Colors of the World” Konseri ile AKM’de

Dev kadrosu ve renkli performansıyla müzik hayatımızda büyük başarılara imza atmayı sürdüren Aegean Band, 10 Şubat Cumartesi günü, Atatürk Kültür Merkezi’nde bir kez daha İzmirli müzikseverlerle buluşacak.

İsmini Ege’den alan ve coşkulu yorumuyla ülkemizdeki büyük orkestralar arasında farklılığını hissettiren Aegean Band “Colors of the World” sloganıyla hazırlandığı konserinde hitleşmiş oldies’ler, blues, caz ve Türkçe müziklerin yanısıra, neşeli Balkan ve Grek şarkılarıyla eğlence dolu bir performans sunmaya hazırlanıyor. 30 kişilik büyük kadrosuyla sahne almaya hazırlanan orkestra, on solistinin farklı tarz ve dillerde seslendireceği şarkılarla dinleyicilerini tüm dünyayı dolaşan bir müzikal yolculuğa çıkartacak.


İzmir’de verdiği her konseri büyük ilgi gören Aegean Band’in bu konserindeki solistleri; Adnan Bulu, Tanju Kumbaracıoğlu, Seran Bilgi, Nihan Deniz Çağlak, Merve Atılgan, Peyruze Rana Şimşek, Özlem Çabuk, Ava Maria, Anastasia Moramzina ve Ebru Çetin.


10 Şubat Cumartesi günü gerçekleşecek konserin biletleri, Konak Atatürk Kültür Merkezi gişesi, Zeytin Sanat Organizasyon ve Biletix satış noktalarından temin edinilebiliyor.

Güvenilir çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.


Bizi Takip Edin
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
İletişim
adress
Şehit Nevres Bulvarı No: 7 Eczacıbaşı Apt.
Kat: 2 Daire: 4 Alsancak - İZMİR/ TÜRKİYE
Zeytin Sanat Organizasyon Her Hakkı Saklıdır | © 2016 - DESIGN BY MaviPiksel