AKM’DE AEGEAN BAND RÜZGARI

Her yıl Atatürk Kültür Merkezi’nde kapalı gişe verdiği konserde sevenleriyle buluşan Aegean Band, coşkulu performansıyla bir kez daha AKM’yi salladı.

Konseri izleyen müzikseverler, neşeli şarkılardan oluşan repertuara alkışları ve vokalleriyle eşlik ederken 30 kişilik kadrosuyla sahne alan orkestranın çaldığı Latin, Balkan ve Grek şarkıları büyük beğeni topladı. Sevilen orkestra on solistinin farklı tarz ve dillerde seslendirdiği şarkılarla dinleyicilerini tüm dünyayı dolaşan bir müzikal yolculuğa çıkardı. Çalışmalarını Zeytin Sanat bünyesinde sürdüren DİR Company dans grubunun gösterileri konserin coşkusu en üst seviyeye ulaştı.

Orkestranın solistleri Adnan Bulu, Tanju Kumbaracıoğlu, Seran Bilgi, Nihan Deniz Çağlak, Merve Atılgan, Peyruze Rana Şimşek, Özlem Çabuk, Ava Maria Zdravkoviç, Anastasia Maramzina ve Ebru Çetin’in farklı tarz ve dillerde seslendirdiği şarkılar büyük alkış alırken orkestra bis şarkısı olarak Mülkiye Marşı’nı seslendirdi. 650 kişilik koro ile ayakta söylenen marş sonrasında Atatürk Kültür Merkezi’nde alkış seli koptu.

Görsel efektler ve klipler ile desteklenen konserde müziğin yanı sıra görsel bir şölen sunan Zeytin Sanat ekibi başarılı bir organizasyona daha imza atarken Aegean Band hayranları unutulmayacak bir gece yaşadılar.

Güvenilir çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.


Bizi Takip Edin
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
İletişim
adress
Şehit Nevres Bulvarı No: 7 Eczacıbaşı Apt.
Kat: 2 Daire: 4 Alsancak - İZMİR/ TÜRKİYE
Zeytin Sanat Organizasyon Her Hakkı Saklıdır | © 2016 - DESIGN BY MaviPiksel