Şarkılarını Güneşli Günler İçin Söyleyecekler…

Şarkılarını Güneşli Günler İçin Söyleyecekler…

Dev kadrosu ve renkli performansıyla müzik hayatımızda büyük başarılara imza atmayı sürdüren Aegean Band, 4 Mart Cumartesi günü, Atatürk Kültür Merkezi’nde bir kez daha İzmirli müzikseverlerle buluşacak.

İsmini Ege’den alan Aegean Band, “Sing to the Sun” sloganıyla gerçekleştireceği AKM konserinde konserinde hitleşmiş oldies’ler, blues, caz ve Türkçe müziklerin yanısıra, neşeli Balkan ve Grek şarkılarıyla eğlence dolu bir performans sunmaya hazırlanıyor.30 kişilik büyük kadrosuyla sahne almaya hazırlanan orkestra, dokuz solistinin farklı tarz ve dillerde seslendireceği şarkılarla dinleyicilerini tüm dünyayı dolaşan bir müzikal yolculuğa çıkartacak. İzmir’de verdiği her konseri büyük ilgi gören Aegean Band’in bu konserindeki solistleri; Adnan Bulu, Tanju Kumbaracıoğlu, Süheyla Çolak, Burcu Gümrükçü, Merve Atılgan, Peyruze Rana Şimşek, Deniz Çağlak, Özlem Çabuk ve Cemre Eren.

4 Mart Cumartesi günü gerçekleşecek konserin biletleri, Konak Atatürk Kültür Merkezi gişesi, Zeytin Sanat Organizasyon ve Biletix satış noktalarından temin edilebiliyor.

Güvenilir çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.


Bizi Takip Edin
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
İletişim
adress
Şehit Nevres Bulvarı No: 7 Eczacıbaşı Apt.
Kat: 2 Daire: 4 Alsancak - İZMİR/ TÜRKİYE
Zeytin Sanat Organizasyon Her Hakkı Saklıdır | © 2016 - DESIGN BY MaviPiksel