ZEYTİN SANAT 16. YILINI 120 SANATÇISIYLA KUTLADI

Türkiye’nin en geniş müzisyen ve dansçı kadrosuna sahip olan müzik organizasyon firması Zeytin Sanat Organizasyon, 16’ıncı çalışma yılını tüm ekiplerini bir araya getiren eğlence dolu bir geceyle kutladı.

Kaya Thermal Hotel’de gerçekleşen gecede Zeytin Sanat sanatçıları bu defa kendileri için sahne aldı ve kendileri eğlendiler. Sırayla sahne alan müzik, dans ve şov gruplarının renkli gösterileri ile coşku dolu bir eğlence yaşayan Zeytin Sanat ekipleri, yaklaşan yüksek çalışma sezonu öncesinde moral depoladılar.

Kutlama öncesi gerçekleştirilen toplantıda 2017 kadrosunda yer alan 120 sanatçıya Zeytin Sanat Organizasyon’un 15 yıllık gelişim öyküsü renkli sunumlarla anlatıldı. “Biz Büyük Bir Aileyiz” sloganıyla hazırlanan toplantıda sanatçılara ayrı ayrı teşekkür plaketi sunuldu.

Aegean Band Orkestrası başta olmak üzere altı farklı program orkestrası, dans ve ritim grupları, Karnaval Şov Bandosu, klasik müzik ve diğer konsept müzik gruplarıyla Türkiye’nin en geniş müzikal yapılanmasını kurmuş olan Zeytin Sanat Organizasyon’un 120 kadrolu çalışanı toplantı sonrası hep birlikte fotoğraf çektirerek en büyük müzik ailesi olmanın mutluluğunu ölümsüzleştirdiler.

Gecede konuşma yapan Zeytin Sanat Organizasyon kurucusu ve Aegean Band Orkestrası solisti Adnan Bulu, “iyi insan, iyi sanatçı” ilkesiyle bir araya gelen çalışmaktan ve başarmaktan keyif alan üretken sanatçı kadrolarına sahip olmanın en büyük kazanımları olduğunu söyledi.

Ekip çalışmasına uyumlu, etik değerlere önem veren, işine, kendisine ve hayata saygısı olan iyi bireylerden seçilmiş çalışma arkadaşlarına sahip olmanın en büyük zenginlikleri olduğunu belirten Adnan Bulu, kurdukları büyük birliktelikte “ben yerine biz diyebilen insanların” yaratabileceği değişiklikleri ve hayata katabileceği güzellikleri hep birlikte yaşadıklarını söyledi.


Güvenilir çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.


Bizi Takip Edin
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
İletişim
adress
Şehit Nevres Bulvarı No: 7 Eczacıbaşı Apt.
Kat: 2 Daire: 4 Alsancak - İZMİR/ TÜRKİYE
Zeytin Sanat Organizasyon Her Hakkı Saklıdır | © 2016 - DESIGN BY MaviPiksel